لوله بازکنی سعادت اباد

لوله بازکنی فوری و ارزان قیمت در سعادت آباد تهران (لوله بازکنی ارزان)

لوله بازکنی فوری و ارزان یکی از کارهای شرکت های خدماتی چاه و فاضلاب است. شرکت لوله بازکنی ارزان سعادت آباد با سابقه چندین ساله و داشتن نیروهای متخصص و مجرب، آماده ارائه خددمات در زمینه ی لوله بازکنی، تخلیه چاه، لوله کشی، حفر و ترمیم چاه، تشخیص ترکیدگی لوله، در آوردن اشیاء قیمتی از لوله فاضلاب و چاه، رفع بوی چاه فاضلاب، تخلیه و لایروبی چاه فاضلاب است.

لوله بازکنی فوری و ارزان سعادت آباد به صورت شبانه روزی و حتی در ایام تعطیل، خدمات مطمئن و به موقعی را به مشتریان و همشهریان عزیز در شهر تهران ارائه می کند.

در صورت بروز هر گونه مشکل از جمله گرفتگی لوله های فاضلاب، گرفتگی لوله های سرویس بهداشتی، گرفتگی توالت فرنگی، نشتی آب و …. می توانید با شرکت خدماتی لوله بازکنی فوری و ارزان سعادت آباد تماس بگیرید.

شماره تماس: 09129250658 محمدی

 

لوله بازکنی چیست؟ روش های مختلف لوله بازکنی

لوله بازکنی یکی از روش های رفع گرفتگی لوله های فاضلاب آب است که توسط افراد و شرکت های خدماتی لوله بازکن و تخلیه چاه صورت می گیرد. روش های مختلفی برای لوله بازکنی وجود دارد که با توجه به نوع گرفتگی لوله و تشخیص درست آن توسط افراد متخصص استفاده می شود. در ادامه برای آشنایی بیشتر روش های لوله بازکنی را برایتان شرح می دهیم.

 

لوله بازکنی با مواد شیمیایی

یکی از ساده ترین راه های لوله بازکنی فوری و ارزان و باز کردن لوله های فاضلاب استفاده از لوله بازکن شیمیایی است. این روش برای گرفتگی های جزئی و سطحی کاربرد دارد.

فرض کنید در موقعیتی نامناسب چاه توالت یا سینک ظرفشویی شما بگیرد. در این زمان بهترین راه حل استفاده از لوله بازکن مواد شیمایی است که مشکل شما را در کمترین زمان و پاییین ترین هزینه رفع می کند.

توجه کنید: اگر چاه فاضلاب یا لوله های توالت شما توسط مواد سفت و سختی گرفته شده است. از این روش استفاده نکنید و حتما با افراد متخصص و شرکت های خدماتی چاه و فاضلاب تماس بگیرید.

 

لوله بازکنی مواد شیمیایی برای چه مواردی کاربرد دارد؟

استفاده از لوله بازکنی با مواد شیمیایی برای از بین بردن چربی و بوی بد فاضلاب و گرفتگی های چاهک آشپزخانه و سرویس بهداشتی مناسب می باشد.

روش مصرف: محلول لوله بازکن مخصوص بازکردن لوله های آشپزخانه یا سرویس بهداشتی را از فروشگاه ها تهیه کنید. مدت زمان و نحوه مصرف را طبق دستورالعمل روی محلول لوله بازکنی مواد شیمایی بخوانید و انجام دهید.

توصیه می شود برای پیشگیری از گرفتگی سینک ظرفشویی و لوله فاضلاب سرویس بهداشتی بهتر است؛ هر دوهفته یکبار یا ماهی یکبار محلول لوله بازکن را داخل لوله فاضلاب و چاه سرویس بهداشتی بریزید. با این کار می توانید چربی و مو و مواد کثیف را داخل لوله های فاضلاب از بین ببرید.

شاید این روش برای لوله بازکنی فوری و ارزان باشد. اما مهم ترنی دلیلی که باعث می شود به شما پیشنهاد کنیم که از این روش فقط یکبار استفاده کنید خطرات جانبی و گازهای شیمیایی داخل آن هست.

این محلول ها بسیار از لحاظ شیمیایی خطرناک و برای سیستم تنفسی مضر می باشد. در صورت استفاده از این محلول ها حداقل فرزندان را از محیط مورد نظر دور نگه دارید. خودتان نیز حتما از ماسک استفاده کنید.

 

تماس با لوله بازکنی ارزان

در هر صورت بهتر است برای رفع گرفتگی های لوله های فاضلاب که باعث مسدود شدن لوله های ساختمان شده اند با لوله بازکنی فور و ارزان سایت ما تماس بگیرید. افتخار ما خدمت به مشتریان عزیز در سراسر تهران می باشد که به صورت شبانه روزی و فوری در خدمت همشهریان عزیز می باشیم.

شماره تماس: : 09129250658 محمدی

 

لوله بازکنی با فنر

یکی از بهترین روش های تضمینی و مطمئن برای رفع گرفتگی لوله و چاه فاضلاب استفاده از لوله بازکنی با فنر است. در این روش دو مدل فنر لوله بازکنی وجود دارد:

 • فنر لوله بازکنی به روش دستی
 • فنر لوله بازکنی توسط دستگاه لوله بازکنی

 

فنر لوله بازکنی دستی

یکی از روش های متداول برای لوله بازکنی فوری و ارزان، استفاده از فنر لوله بازکنی است. زیرا فنر به دلیل قدرت ارتجاعی که دارد می تواند به راحتی لوله فاضلاب را لایروبی کند. فنر لوله بازکنی دستی از لحاظ شکل ظاهری شبیه عکس داخل صفحه است.

جنس این فنرها از فولاد مقاوم ساخته شده است و نوک فنر تقریبا به اندازه 100 سانتی متر می باشد. این فنرها به دلیل داشتن پیچ های مخروطی شکل باعث حرکت دادن مواد اضافی داخل لوله های آب می شوند.

از این روش می توان برای باز کردن لوله های فاضلاب آشپزخانه، سرویس بهداشتی، توالت ایرانی و توالت فرنگی که مشکل کوچکی دارند استفاده کرد.

با استفاده از فنر لوله بازکن دستی، تمام مواد زاید و چربی های اضافه و مواد ریزی که داخل راه آب گیر کرده است به راحتی از دیواره های لوله جدا شده و عملیات انجام می شود.

 

روش کار با استفاده از فنر لوله بازکنی دستی چگونه است؟

برای این کار نیاز هست از یک دستکش مناسب استفاده نمایید. بعد از پوشیدن دستکش با احتیاط و با دقت نوک فنر را به آرامی داخل لوله فاضلاب فرو ببرید و حرکت دهید. سپس فنر را کم کم همان طور که به داخل لوله فاضلاب می برید، حواستان باشد که به مانع مورد نظر برسید.

بعد از اینکه مطمئن شدید توسط نوک فنر به محل گرفتگی لوله فاضلاب رسیدید شروع به چرخاندن انتهای فنر میکنید. نوک فنر به دلیل قابلیت ارتجاعی که دارد دور مواد اضافی داخل لوله میپیچد و تمام آشغال های اضافی را با خود به بیرون می آورد.

با بیرون آوردن فنر، لجن و آشغال هایی که درون لوله فاضلاب جمع شده بودند را مشاهده خواهید کرد. این عمل را آنقدر تکرار میکنید تا کاملا راه آب و لوله فاضلاب باز و تمیز شود.

همچنین می توانید برای اینکه فنر را با سرعت و شتاب بیشتری داخل لوله فاضلاب حرکت دهید به انتهای فنر یک دریل نصب کنید.

البته در این روش باید کاملا مراقب چرخش سریع فنر باشید که آسیبی به جسم خودتان و محل موردنظر وارد نشود. در این حالت نیاز هست کاملا نکات ایمنی را رعایت کنید و بهتر است از افراد فنی و متخصص بخواهید این کار را برایتان انجام دهند.

 

امروزه با پیشرفت تکنولوژی، دستگاه های مجهز و نوینی به نام دستگاه لوله بازکنی نیز برای رفع گرفتگی لوله های فاضلاب طراحی و ساخته شده اند. دستگاه لوله بازکنی از دو بخش فنر و موتور تشکیل شده است. موتور دستگاه برای چرخش و حرکت فنر کاربرد دارد. از فنر هم برای کار فیزیکی و بازکردن گرفتگی چاه فاضلاب نیز استفاده می شود.

یکی از مزایای خوب دستگاه فنر لوله بازکنی این است که کوچک و قابل حمل هستند. به همیل دلیل برای گرفتگی لوله های آب بلند و طولانی نیز کاربرد دارند. این روش یکی از ابزارهای بسیار سریع و عالی برای افراد متخصص و شرکت های خدماتی لوله بازکنی و تخلیه چاه است.

همان طور که در شکل میبینید این دستگاه دارای محفظه کوچکی برای جمع کردن و نگه داری فنر است. دستگاه لوله بازکنی مجهز به سرفنرهای مختلفی است که با استفاده از آن می توان گرفتگی های شدید لوله فاضلاب را به راحتی باز کرد.

این دستگاه ها بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. زیرا بسیار در کار لوله بازکنی فوری و ارزان کاربرد دارد.

 

روش کار با استفاده از دستگاه فنر لوله بازکنی به چه صورت است؟

در این قسمت اول دستگاه فنر لوله بازکنی را به برق شهری متصل می کنیم. بعد با توجه به محل موردنظر سر فنر مناسبی را انتخاب و بر روی دستگاه قرار می دهیم. سپس بادقت و آرام آرام سر فنر را به داخل لوله فاضلاب می فرستیم تا به مانع مورد نظر برخورد کند.

زمانی که سر فنر به مانع داخل چاه فاضلاب و لوله های آب رسید، دستگاه لوله بازکنی را روشن میکنیم تا دستگاه روشن شود. به محض اینکه دستگاه روشن شد باید به آرامی سر فنر را درون لوله فاضلاب حرکت داد. با این کار فنر درون لوله مواد و آشغال هایی که درون لوله گیر کرده است را به خود میپیچید و لوله را باز میکند.

بعد از اینکه عملیات با موفقیت انجام شد فنر را از درون لوله بیرون آورده و کمی آب داخل لوله فاضلاب میریزیم تا داخل چاه به خوبی شسته و تمیز شود.

دستگه فنرزنی لوله بازکن یکی از بهترین و مناسب ترین روش های رفع گرفتگی لوله آب و فاضلاب است که توسط شرکت خدماتی لوله بارکنی ارزان انجام می شود. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

شماره تماس: 09129250658 محمدی

 

انواع سر فنر دستگاه لوله بازکنی

سرفنرهای دستگاه لوله بازکنی دارای مدل های مختلفی است که هر کدام برای برطرف کردن گرفتگی خاصی کاربرد دارند. مثلا برای اجسام پارچه ای و نرم از سرفنر مخصوص به خود استفاده می شود. انواع سر فنر لوله بازکنی عبارتند از:

 • سرفنر چاقویی ساده و قوی: از این مدل برای بریدن و ریز کردن الیافت و اجسام پارچه ای داخل لوله فاضلاب و توالت استفاده می شود.

 • سرفنر نیزه ای شکل: ازاین فنر برای اجسام سفت و سختی مثل ماسه و سنگ استفاده می شود.

 • سرفنر اسیدی ضد خوردگی: این فنر برای رفع گرفتگی لوله فاضلاب و سرویس بهداشتی توسط مواد جامد و اسیدی کاربرد دارد.

 • سرفنر ریشه بر: برای بریدن الیاف ریشه دار و اجسام آویز دار استفاده می شود.

 • سرفنر میله فنری: به عنوان رابط برای اتصال بین فنرها کاربرد دارد.

 • سرفنر الماسی: یکی از سخت ترین و محکم ترین سرفنرهای دستگاه لوله بازکنی است که از آن برای موارد خاص مثل خردکردن آجر و سنگ و سیمان داخل لوله استفاده می شود.

 • سر فنر ابزار گیر: از این فنر برای خارج کردن ابزار و فنرهای شکسته درون لوله استفاده می شود.

 • سر فنر کوزه ای: یکی از بهترین ابزارها برای از بین بردن جرم و رسوب داخل لوله های فاضلاب است.

 • سرفنر برسی: برای تمیز کردن رسوبات و چربی های درون لوله های فاضلاب و توالت و چاهک آشپزخانه کاربرد دارد.

 

شرکت لوله بازکنی فوری و ارزان سعادت آباد مجهز به بهترین ابزارها و دستگاه های لوله بازکنی برای رفع انواع موانع لوله های فاضلاب است که در کوتاه ترین زمان در محل موردنظر آماده خدمت رسانی به شما می باشیم. جهت دریافت خدمات فنی و مشاوره رایگان می توانید با شماره زیر تماس بگیرید.

شماره تماس: 09129250658 محمدی

 

خدمات لوله بازکنی ارزان سعادت آباد در کلیه مناطق تهران

شرکت خدماتی لوله بازکنی فوری و ارزان با افتخار آماده خدمت به همه هموطنان عزیز در شهر تهران می باشد. لوله بازکنی و تخلیه چاه جزو خدمات فنی و تخصص ما است که نیروهای متخصص خود را در کوتاه ترین زمان ممکن خدمت تان می فرستیم.

ساکن هر کجای تهران که هستید مهم نیست. ما در کلیه مناطق تهران به ویژه مناطق 4 گانه تهران از جمله لوله بازکنی در تهران، لوله بازکنی در شرق تهران، لوله بازکنی در غرب تهران، لوله بازکنی در شمال تهران، لوله بازکنی در جنوب تهران، با چندین سال سابقه آماده خدمت رسانی به تهرانی های عزیز می باشیم.

 

خدمات لوله بازکنی فوری و ارزان

 • لوله بازکنی با استفاده از جدیدترین دستگاه تراکم هوا و فنرهای فولادی استاندارد
 • ارائه خدمات تخصصی لوله کشی فاضلاب در منزل و ساختمان ها
 • تشخیص ترکیدگی لوله فوری و تضمینی با جدیدترین دستگاه لوله بازکنی
 • بازکردن لوله سینک ظرفشویی و چاهک آشپزخانه و سرویس بهداشتی
 • رفع گرفتگی راه آب و لوله فاضلاب و چاه
 • خارج کردن وسایل قیمتی شامل طلا، پول و گوشی موبایل و … از چاه و لوله فاضلاب
 • تعمیر و رفع گرفتگی لوله های سیفون توالت فرنگی و توالت ایرانی
 • رفع گرفتگی و بازکردن لوله های فاضلاب چدنی قدیمی
 • ارائه خدمات لوله بازکنی ارزان در آپارتمان، منازل مسکونی، آشپزخانه، تجاری و مناطق صنعتی
 • لوله بازکنی با دستگاه ژنراتور برقی و تراکم هوا برای تمامی لوله های ساختمان (آَشپزخانه، سرویس بهداشتی، پشت بام، پارکینگ، توالت فرنگی، توالت ایرانی، حمام)
 • تخلیه چاه توسط ماشین آلات پیشرفته و پمپ های فشار قوی
 • لایروبی مواد از شبکه فاضلاب و چاه (کف تراشی چاه، فاضلاب و لجنکشی)
 • کول گذاری و طوقه چینی چاه
 • رفع بوی بد فاضلاب و چاه در ساختمان (دستشویی، حمام، توالت و آشپزخانه)
 • نصب تخصصی شیرآلات ساختمانی، شیرآلات آشپزخانه و شیرآلات سرویس بهداشتی
 • ارائه انواع لوله کشی ساختمان، رادیاتور و تعمیرات

 

مزایای لوله بازکنی فوری و ارزان

 • ارائه خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه به صورت تضمینی و فوری
 • اعزام فوری نیروی متخصص لوله بازکن و تخلیه چاه
 • ارائه لوله بازکنی و تخلیه چاه در تهران
 • خدمات تضمینی با قیمت مناسب و ارزان
 • باز کردن لوله با دستگاه، فنر و پمپ تراکم هوا
 • ارائه خدمات لوله بازکنی بدون تعطیلی و شبانه روزی به صورت 24 ساعته در کلیه مناطق و شهر تهران
 • لوله بازکنی فوری و با رعایت کامل نکات بهداشتی (بدون کثیف کاری)

 

تماس با شرکت لوله بازکنی سعادت آباد

لوله بازکنی فوری و ارزان و تخلیه چاه سعادت آباد آماده ارائه خدمات فوق به صورت تضمینی در تمامی ساختمان های مسکونی و تجاری، سازمان و ادارات، بیمارستان، مجمتمع های ورزشی و تفریحی، شرکت های دولتی و خصوصی و در تمامی نقاط شهر تهران می باشد.

 

در هر جای شهر تهران که سکونت دارید اگر دچار مشکل شدید به راحتی می توانید با لوله بازکنی ارزان سعادت آباد تماس بگیرید.
شماره تماس: 09129250658 محمدی

6 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
تماس شبانه روزی