تشخیص ترکیدگی لوله در سعادت آباد

تشخیص ترکیدگی لوله خانه خود را به ما بسپارید. شرکت لوله بازکنی سعادت آباد با سابقه چندین ساله و داشتن نیروهای متخصص و مجرب، آماده ارائه خدمات در زمینه ی لوله بازکنی، تخلیه چاه، لوله کشی، حفر و ترمیم چاه، تشخیص ترکیدگی لوله، در آوردن اشیاء قیمتی از لوله فاضلاب و چاه، رفع بوی چاه فاضلاب، تخلیه و لایه روبی چاه فاضلاب است.

احتمالا برای شما هم اتفاق افتاده که با مشکل ترکیدگی لوله آب و بروز نم و رطوبت مواجه شده اید و نگران بنا، لوازم و اثاثیه خود هستید که از جانب این مشکل آسیبی به آنها وارد نشود.

اما دیگر نگران این مشکل نباشید!

جهت خدمات تشخیص ترکیدگی لوله در تمام مراکز تجاری، مالکان ساختمان، آپارتمان ها، ویلاها، مستأجران و مدیران ساختمانی می توانید همه روزه از شرکت لوله بازکنی سعادت آباد کمک بگیرید. فقط کافیست که با شماره زیر تماس بگیرید.

تشخیص ترکیدگی لوله در سعادت آباد

ترکیدگی لوله

ترکیدگی لوله ها اغلب اتفاقی است که باعث جدی تر شدن مشکلات ساختاری و زیبایی تأسیسات و همچنین مخاطرات بهداشتی و مربوط به سلامت اشخاص که ناشی از وجود نم و رطوبت در محل کار یا زندگی است می شود.

خدمات لوله بازکنی باکیفیت، فوری و از همه مهم تر ارزان یکی از دغدغه روزمره ساکنین شهری همچون تهران است. برای اطلاعات بیشتر کافی است تنها با ما تماس بگیرید: 09195035080 عزتی

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

تجهیزات تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه چه مزایایی دارد؟ بعضی مواقع پیدا کردن محل نشست به دلیل وجود موانعی مثل کف پوش ها، کاشی و سرامیک، دیوارها یا کابینت کار ساده ای نیست.

به همین دلیل بهترین راه حل برای تشخیص ترکیدگی لوله توسط دستگاه است. زیرا از تجهیزات خوبی برای تشخیص ترکیدگی و نشت برخوردار است که به راحتی می توان محل نشتی در ساختمان را بدون نیاز به هیچ گونه خرابی مشخص کرد.

تشخیص ترکیدگی لوله در سعادت آباد

مزایای تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

 • روش تشخیصی غیر تخریبی
 • تعیین محل نشت در یک متر مربع
 • کاهش هزینه های قبوض آب
 • جلوگیری از آسیب بیشتر به ساختمان
 • جلوگیری از افزایش ابعاد خرابی
 • تشخیص محل ترکیدگی لوله

 

مشکلات نشت و ترکیدگی لوله های آب

علائم و نشانه هایی برای تشخیص ترکیدگی لوله های آب وجود دارد که از شایع ترین نشانه های مشکل ترکیدگی و نشت آب شامل وجود نم و رطوبت، لکه های آب و یا آب فراوان است. راه دوم برای تشخیص این مشکل دیدن مبالغ قبوض آب با مبالغ غیرعادی است که باید حتما پیگیر شوید.

نشت های آب و ترکیدگی لوله در خانه ها معمولا در پکیج ها، لوله های فرسوده، یا لوله های آب آشپزخانه یا حمام با اتصالات نا مناسب اتفاق می افتد.

تشخیص ترکیدگی لوله توالت در سعادت آباد

به طور خلاصه برخی از مشکلات شایع و مهم ناشی از وجود پنهان نشت آب شامل موارد زیر است:

 1. اگر متوجه شدید بهای قبض آب شما به طور غیر منتظره بیش از حد معمول آمده است بدانید که مشکل ترکیدگی لوله آب دارید.

 2. تشخیص به موقع ترکیدگی لوله در سیستم گرمایشی (پکیج) می تواند در زمستان شما و خانواده تان را با مشکلات سیستم گرمایشی مواجه نکند.

 3. سیستم های گرمایشی (پکیج) به دلیل اینکه هر سال از نو پر می شوند در معرض خطر اکسیداسیون هستند و باعث زنگ زدی رادیاتورها و لوله ها از داخل می شود.

 4. ترکیدگی در شاه لوله های آب شما می تواند سریعاً باعث فرو نشست زمین از جمله در پارکینگ ها، حیاط ها، باغ ها، ویلاها یا خانه های شما شود.

 5. ترکیدگی داخلی از لوله های آب، مخازن، سیستم گرمایش از کف و سیستم های گرمایش مرکزی (پکیج ها) باعث خسارت های قابل توجه و احتمالاً پنهان به خانه شما، شامل دیوارها و کف ساختمان می شود.

 6. با وجود نم و رطوبت در منزل خود شما و خانواده تان در معرض خطرهای بهداشتی قرار خواهید گرفت.

 7. ساختمان و محل بروز نشتی می تواند محل مناسبی برای لانه کردن حشراتی می شود که در شرایط مرطوب و تاریک در دیوارها و کف خانه رشد می کند.

 8. وجود حتی یک نشت پنهان در موتور خانه ها می تواند باعث افت فشار سیستم شود.

 

 

یادتان باشد نشت آب و تشخیص درست ترکیدگی لوله که از نظر شما مشکل کوچکی به نظر میرسد، می تواند به سرعت به یک مشکل بزرگ با عواقب بسیار پرهزینه برایتان تبدیل شود.

برای پیدا کردن محل ترکیدگی لوله آب و تعمیر آن، رفع نم و رطوبت در منزل خود را به شرکت خدماتی لوله بازکنی سعادت آباد بسپارید. ما در اسرع وقت و بالاترین کیفیت و قیمت ارزان مشکل شما را حل خواهیم کرد.


روش های پیشرفته تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه

روش های مختلفی برای تشخیص ترکیدگی لوله وجود دارد. اما تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه این مزیت را دارد که می توان محل دقیق نشت را بدون هیچ گونه تخریب و صدمه ای مشخص کرد. از جمله روش های بسیار پیشرفته تشخیص ترکیدگی لوله که به راحتی محل نشت را در چند ساعت مشخص می کند.

روش های تشخیص ترکیدگی لوله:

 1. تشخیص ترکیدگی لوله توسط دوربین های حرارتی تصویری

  توسط این دستگاه می توان هر گونه پراکندگی نم و رطوبت یا گرما از دیوار یا کف ساختمان را پیدا کرد و منبع نشت را تشخیص داد. مسیر خطوط لوله های سرد و گرم توسط اسکن حرارتی از روی هر نوع سطحی قابل بررسی است.

 2. تشخیص ترکیدگی لوله توسط دستگاه شنودی اگوستیک

  دستگاه صوتی یا اگوستیک تشخیص ترکیدگی لوله، دستگاهی است که برای پیدا کردن محل دقیق ترکیدگی لوله از طریق گوش کردن انجام می شود. توسط این دستگاه به راحتی می توان محل نشتی داخلی و خارجی و با عمق 5/2 متر از سطح زمین را تشخیص داد.
  از مزایای مهم دستگاه شنودی آگوستیک این است که محل دقیق نشت را بدون نیاز به حفاری و کنده کاری طبقات ساختمان، دیوارها، پارکنیک و باغ ها نشان می هد.

 3. تشخیص ترکیدگی لوله توسط گازهای ردیاب

  این گازها مخلوطی از هیدروژن و نیتروژن هستند که توسط فشار ایمن به لوله ها تزریق می شود. از مزایای مهم این روش این است که کوچک ترین محل نشتی آب را به خوبی نشان می دهند.
  گازهای ردیاب به این صورت است که چون مولکول های گاز کوچک تر و سبک تر از مولکول های آب هستند بنابراین از تزریق گاز از محل نشت به بیرون فرار می کنند. در نتیجه به راحتی می توان محل کوچکترین نشت ها جهت تشخیص ترکیدگی لوله کاربرد دارد.

 4. تشخیص ترکیدگی لوله توسط Leak Noise Correlators

  دستگاه Leak Noise Correlators به سرعت محل ترکیدگی و نشت در شبکه تأمین آب را تشخیص می دهد. با استفاده از این دستگاه می توان ترکیدگی لوله در شاه لوله ها و شبکه های آب زیر زمینی تا طول 600 متر (بسته به نوع دستگاه) با به کارگیری پالس های الکترونیکی به راحتی تشخیص داد.

بنابراین برای تشخیص محل نشت در مناطق بزرگ خارجی مانند پارکینگ های تجاری و صنعتی، جاده ها، فرودگاه ها، مزارع و … کاربرد دارد. (به طور سریعی به یافتن محل ترکیدگی و نشت در شبکه تأمین آب کمک می کند.)

بهتر است بعد از یافتن و تشخیص محل ترکیدگی لوله و تعمیر آن از سرویس کاران محترم درخواست کنید که جهت اطمینان خاطر بیشتر از نبود نشت در مکان های دیگر، مجددا تاسیسات لوله کشی را ارزیابی کنند.

 


شرکت خدماتی لوله بازکنی سعادت آباد با داشتن سرویس کاران حرفه ای و مجرب خدمات نشت یابی و تشخیص ترکیدگی لوله را با کیفیت بالا و اطمینان خاطر به شما ارائه می دهد.

خدمات تخصصی شرکت لوله بازکنی سعادت آباد

 • تشخیص نشتی لوله های آب شوفاژ، موتورخانه و پکیج
 • تشخیص ترکیدگی لوله آب و نشت آب و فاضلاب در چاله آسانسور
 • تشخیص ترکیدگی لوله در همه جای ساختمان مثل سقف، انباری، راه پله، کف و …
 • خدمات لوله بازکنی فاضلاب و توالت فرنگی و ایرانی
 • رفع گرفتگی لوله توسط دستگاه های پیشرفته
 • رفع مشکل رطوبت و نم در دیوار، کف، سقف و چکه آّب در ساختمان

 


چرا باید با شرکت خدماتی تشخیص ترکیدگی لوله سعادت آباد تماس بگیریم؟

مهم نیست شما در کدام منطقه تهران هستید، شما می توانید هر زمانی که نیاز به کمک و حتی مشاوره داشتید با ما تماس بگیرید.

ما می توانیم نشتی های موجود در لوله های سرد و گرم، موتورخانه ها، سیستم های گرمایش از کف و … را پیدا و تعمیر کنیم.

تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه در سعادت آباد

خدمات پیشرفته تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه و تعمیر لوله باعث صرفه جویی مالی و تخریب کم تر در مقایسه با روش های سنتی تشخیص ترکیدگی و نشت لوله های آب می شود.

تشخیص محل ترکیدگی لوله همیشه آسان نیست. بعضی وقت‌ها در نقاط حساس مخفی می‌شوند. بنابراین تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه از روش های پیشرفته جهت پیدا کردن محل ترکیدگی لوله های خانه خود را به ما بسپارید.

می‌توانید با ما تماس بگیرید تا محل نشتی و ترکیدگی سیستم لوله‌کشی شما را پیدا کنیم و به راحتی آن را تعمیر کنیم.

هر جای تهران که هستید می توانید برای استفاده از سرویس تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه با ما تماس بگیرید! 09195035080 عزتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بسیار باعث دلگرمی ماست اگر نظرتان را در پایین همین صفحه بنویسید. سپاسگزاریم.