رفع گرفتگی لوله در سعادت آباد

رفع گرفتگی لوله توسط شرکت لوله بازکنی سعادت آباد با بیش از چندین سال سابقه و تجربه و با بهره گیری از مجرب ترین نیروهای فنی خدماتی در زمینه لوله کشی، لوله بازکنی، حفر چاه، رفع گرفتگی لوله، تخلیه چاه، تشخیص ترکیدگی لوله، لایروبی چاه و … آماده ارائه خدمت به تمامی ساکنین شهر تهران می باشد.

رفع گرفتگی لوله سعادت آباد

لوله بازکنی سعادت آباد

پر شدن چاه فاضلاب و گرفتگی لوله آب فاضلاب جزء مسائلی است که ممکن است در هر زمان و هر ساختمانی اتفاق بیفتد.

آیا لوله های خانه و ساختمان شما دچار گرفتگی شده است؟ ممکن است به هر دلیلی و گیرکردن مواد به داخل لوله های آشپزخانه، سرویس بهداشتی، وان، لوله حمام و … دچار مشکل گرفتگی لوله محل سکونت خود شوید. گرفتگی لوله آب مانع ورود آب به داخل لوله فاضلاب میشه که بسیار صحنه ناخوشایندی برای هر شخص ی باشد.

در چنین مواقعی اصلا از اسید و مواد شیمیایی استفاده نکنید، زیرا نه تنها مشکل تان حل نخواهد شد بلکه ممکن است حتی به لوله فاضلاب نیز آسیب بزنید و خسارت بیشتری به لوله ها وارد کنید.

با تخلیه چاه و لوله بازکنی سعادت آباد دیگر دغدغه‌ای نداشته باشید!
شماره تماس: 09195035080 عزتی

برای مشاوره و هرگونه اطلاعات بیشتر در این امور و ارتباط با کارشناسان مجرب شرکت لوله بازکنی و تخلیه چاه سعادت آباد کافی است تنها با ما تماس بگیرید.

رفع گرفتگی لوله آشپزخانه در سعادت آباد

چه عواملی سبب گرفتگی لوله می‌شود؟

بهترین راه برای اینکه از گرفتن لوله فاضلاب در آشپزخانه، حمام و توالت جلوگیری کنید این است که از ورود مواد زائد مانند پسماند مواد غذایی و تفاله چای، دانه های برنج، تکه های نان، دستمال، تیغ، موی اصلاح شده‌ی بدن و دیگر موارد در حمام و سرویس بهداشتی به درون لوله فاضلاب جلوگیری نمایید.

 


در ادامه مواردی که موجب گرفتگی لوله آب شما می شود برایتان توضیح می دهیم:


مورد اول گرفتگی لوله فاضلاب: دستمال کاغذی و نوار بهداشتی

یکی از شایع ترین علت گرفتگی سرویس بهداشتی که شما را به استفاده از خدمات لوله بازکنی تهرانپارس نیازمند می‌کند انداختن نوار بهداشتی و دستمال توالت به داخل چاه فاضلاب می‌باشد.

گاها دیده میشود در جشن‌ها و مهمانی‌های خانوادگی، دختران و خانم‌های جوان به علت خجالت یا نبود سطل در سرویس بهداشتی مجبور به انداختن نوار بهداشتی و دستمال توالت در چاه فاضلاب می‌شوند.

انجام همین کار باعث گرفتگی سرویس بهداشتی شما میشود، که یکی از علایم اولیه آن این است که آّب به کندی تخلیه و به درون چاه فاضلاب می رود. که شما را به زودی درگیر استفاده از خدمات لوله بازکنی فوری شرکت تهرانپارس می‌کند.


مورد دوم گرفتگی لوله آب: روغن و چربی‌ها

مهم‌ترین دلیل بسته شدن راه فاضلاب، روغن است. ما به خیال اینکه روغن هم مانند آب مایع است و همراه با آب به داخل فاضلاب می‌رود، ته مانده روغن را وارد سینک می‌کنیم.

این کار شایع‌ترین دلیل گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه است. برای جلوگیری از این اتفاق، به هیچ عنوان روغن را در داخل سینک ظرف‌شویی تخلیه نکنید.

بهترین راه این است روغن داخل ظروف یک بار مصرف شیشه ای ریخته شود و بعد از سرد شدن درب آن را بسته و در سطل زباله بیاندازید.

 


مورد سوم گرفتگی لوله فاضلاب آشپزخانه: موادغذایی

در این گروه از شایع‌ترین دلایل برای گرفتگی سینک آشپزخانه و لوله فاضلاب ماکارونی، برنج، نشاسته، ژله، غذاهای فیبردار، سیب زمینی، پرتقال، موز و میوه‌های دیگر می باشند.

این مواد در زمان ترکیب با آب بسیار چسبنده می‌شوند و باعث انسداد و گرفتگی لوله می شوند. بهترین راه برای این موضوع استفاده از صافی مخصوص سینک می باشد.

مراقب پوست تخم مرغ هم باشید. همان طور که می دانید پوسته‌ی بیرونی تخم مرغ بسیار نازک و سخت است. به همین دلیل به ‌راحتی در لای درزهای لوله و اتصالات گیر می‌کند و باعث جمع شدن مواد دیگر می‌شود.

روش های حل گرفتگی لوله فاضلاب

در این بخش می خواهیم در مورد روش های بازکردن لوله های فاضلاب صحبت کنیم. برای استفاده از خدمات لوله بازکنی فوری، لوله بازکنی ارزان و لوله بازکنی شبانه روزی سعادت آباد فقط کافیه با ما تماس بگیرید.

رفع گرفتگی سینک آشپزخانه در سعادت آباد

استفاده از محلول های خانگی برای باز کردن و رفع گرفتگی لوله

این روش برای مواردی که گرفتگی لوله سطحی و کم هست کاربرد دارد. شما خودتان می توانید محلول خانگی را به راحتی تهیه و درست کنید و از آن برای بازکردن لوله‌ها استفاده نمایید.

برای اینکه به جوش شیرین، سرکه و مقداری آب ولرم نیاز دارید. در این روش نصب بسته جوش شیرین را مستقیم بدون مخلوط کردن با چیزی درون لوله بریزید. سپس نصف فنجان سرکه را داخل راه فاضلاب خالی کنید. به مدت 30 دقیقه اجازه دهید ترکیب داخل لوله بماند.

بعد از آن آب ولرم و داغ را به آرامی داخل لوله بریزید. این کار را می توانید جهت پیشگیری از گرفتگی لوله هر روز انجام دهید و هیچ ضرری ندارد.

 


استفاده از دستگاه های پیشرفته برای بازکردن و رفع گرفتگی لوله

استفاده از دستگاه های پیشرفته یکی از بهترین و سریع ترین روش برای رفع گرفتگی لوله و بازکردن لوله های فاضلاب و چاه فاضلاب است که توسط شرکت های خدماتی لوله بازکنی سعادت آباد انجام می شود.

برای رفع گرفتگی لوله آب توس دستگاه از سه روش شامل دستگاه تراکم هوا، پمپ هوا و فنرزنی صورت می گیرد که هر کدام با توجه به نوع مشکل استفاده می شود.

به عنوان مثال برای بازکردن لوله های فاضلاب با استفاده از فنر برای اجسام بزرگتر و سفتی که در داخل لوله های فاضلاب گیر افتاده و باعث انسداد لوله ها شده است از دستگاه فنرزنی استفاده می شود.

باز کردن لوله و تخلیه چاه به صورت شبانه روزی در تمام نقاط تهران ارزان ترین قیمت اجرای لوله کشی و تخلیه چاه تهران را از ما بخواهید.

شرکت خدماتی لوله فاضلاب آماده ارائه خدمات رفع هر گونه گرفتگی لوله های فاضلاب و تاسیسات با فنرهای مخصوص در ابعاد مختلف و به کمک دستگاه های پمپ باد و تراکم هوا، رفع نم و رطوبت ناشی از شکستگی لوله، رفع بوی بد لوله ها و … به تمامی همشهریان عزیز در سراسر تهران است.

خدمات تخصصی و ویژه رفع گرفتگی لوله و لوله بازکنی سعادت آباد

 • رفع گرفتگی لوله فاضلاب و چاه توالت
 • تخلیه چاه منزل و محل کار با استفاده از پمپ های لجن کش و قدرتمند
 • رفع بوی بد سرویس های بهداشتی و آشپزخانه
 • باز کردن و رفع انسداد و گرفتگی لوله و مجرای فاضلاب توالت فرنگی به وسیله دستگاه تراکم هوا
 • لوله بازکنی لوله های سیمانی، لوله بازکنی لوله های چدنی، لوله بازکنی لوله های پلی تن
 • لوله بازکنی با استفاده از جدیدترین دستگاه تراکم هوا و فنرهای فولادی استاندارد
 • ارائه خدمات تخصصی لوله کشی فاضلاب در منزل و ساختمان ها
 • تشخیص ترکیدگی لوله فوری و تضمینی با جدیدترین دستگاه لوله بازکنی
 • بازکردن لوله سینک ظرفشویی و چاهک آشپزخانه و سرویس بهداشتی
 • رفع گرفتگی راه آب و لوله فاضلاب و چاه
 • خارج کردن وسایل قیمتی شامل طلا، پول و گوشی موبایل و … از چاه و لوله فاضلاب
 • تعمیر و رفع گرفتگی لوله های سیفون توالت فرنگی و توالت ایرانی
 • رفع گرفتگی و بازکردن لوله های فاضلاب چدنی قدیمی
 • ارائه خدمات لوله بازکنی ارزان در آپارتمان، منازل مسکونی، آشپزخانه، تجاری و مناطق صنعتی
 • لوله بازکنی با دستگاه ژنراتور برقی و تراکم هوا برای تمامی لوله های ساختمان (آَشپزخانه، سرویس بهداشتی، پشت بام، پارکینگ، توالت فرنگی، توالت ایرانی، حمام)
 • تخلیه چاه توسط ماشین آلات پیشرفته و پمپ های فشار قوی
 • رفع بوی بد فاضلاب و چاه در ساختمان (دستشویی، حمام، توالت و آشپزخانه)
 • نصب تخصصی شیرآلات ساختمانی، شیرآلات آشپزخانه و شیرآلات سرویس بهداشتی
 • ارائه انواع لوله کشی ساختمان، رادیاتور و تعمیرات
لوله بازکنی فوری در سعادت آباد

مزایای انتخاب لوله بازکنی سعادت آباد چیست؟

 • ارائه خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه به صورت تضمینی و فوری
 • اعزام فوری نیروی متخصص لوله بازکن و تخلیه چاه
 • ارائه لوله بازکنی و تخلیه چاه در تهران
 • خدمات تضمینی با قیمت مناسب و ارزان
 • باز کردن لوله با دستگاه، فنر و پمپ تراکم هوا
 • ارائه خدمات لوله بازکنی بدون تعطیلی و شبانه روزی به صورت 24 ساعته در کلیه مناطق و شهر تهران
 • لوله بازکنی فوری و با رعایت کامل نکات بهداشتی (بدون کثیف کاری)

چگونه می توانیم با شرکت خدماتی لوله بازکنی و رفع گرفتگی لوله سعادت آباد تماس بگیریم؟

شرکت لوله بازکنی و تخلیه چاه ارزان سعادت آباد مجهز به بهترین ابزارها و دستگاه های لوله بازکنی و تخلیه چاه برای رفع انواع موانع لوله های فاضلاب، تخلیه چاه، حفرچاه ،لایروبی چاه و … است که در کوتاه ترین زمان در محل موردنظر آماده خدمت رسانی به شما می باشیم. جهت دریافت خدمات فنی و مشاوره رایگان در تهران می توانید با شماره زیر تماس بگیرید.

در هر جای شهر تهران که سکونت دارید اگر دچار مشکل شدید به راحتی می توانید با لوله بازکنی ارزان سعادت آباد تماس بگیرید و فورا از خدمات حرفه ای نیروهای متخصص تیم لوله بازکنی سعادت آباد در محل با نازل ترین قیمت بهره ور شوید!

فقط و فقط با یک تماس!همین حالا شماره تماس ما را ذخیره کنید!
شماره تماس: 09195035080 عزتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بسیار باعث دلگرمی ماست اگر نظرتان را در پایین همین صفحه بنویسید. سپاسگزاریم.